Isıtma Sistemleri

Merkezi Isıtma Sistemleri

Merkezi bir ısı üretecinde elde edilen sıcak suyun değişik mekan ve katlara borular vasıtasıyla iletilmesi¸ iletilen suyun ısı iletim elemanlarından (radyatör¸ fan-coil ve yerden ısıtma boruları) geçirilerek mahale ısının aktarılması. Merkezi sistem için gerekli her türlü kazan¸ duvar tipi yoğuşmalı kazan veya duvar tipi yoğuşmalı kazanlardan oluşan Kaskad Sistemleri¸ radyatör¸ yerden ısıtma¸ merkezi kullanma sıcak suyu (boyler) tesisatları¸ her türlü borulama işleri¸ her türlü baca işleri¸ komple kazan dairesi yapımı ve kazan dairesi havalandırma işleri.

Bireysel Isıtma Sistemleri

Bireysel bir kombi¸ kat kaloriferi veya duvar tipi yoğuşmalı kazandan elde edilen sıcak suyun borular vasıtasıyla ısıtılacak mahallere iletilmesi ve iletilen suyun ısı iletim elemanlarından (radyatör¸ fan-coil ve yerden ısıtma boruları) geçirilerek mahale ısının aktarılması. Bireysel sistem için gerekli kombi¸ yoğuşmalı duvar tipi kazan¸ radyatör¸ yerden ısıtma¸ kullanma sıcak suyu(boyler) tesisatları ve her türlü tesisat işleri.

Kanallı Isıtma Sistemleri

Merkezi veya bireysel alanların ısıtılan havanın kanallar vasıtasıyla yaşam mekânlarına gönderilmesi ve mekânın ısıtılması aynı zamanda havalandırılması. Kanallı ısıtma sistemleri  için gerekli klima¸ doğalgaz yakıtlı kanal tipi hava ısıtıcı cihazlarının temini ve montajı¸ her türlü kanal imalatı ve uygulaması. 

Hakkımızda

Genesis 1996 yılından bugüne kadar çeyrek asır tecrübesiyle ısıtma¸ soğutma¸ havalandırma¸ yangın, sıhhı ve doğalgaz uygulamalarında tecrübeli elemanlarıyla hizmet vermektedir.

İletişim

Merkez Mah. Silahtarağa Cad. No:51 Kat:1 34050 Eyüpsultan / İSTANBUL
T: +90 212 578 87 87
F: +90 212 578 61 95
[email protected]